Niečo o mne

Dovoľte mi, aby som sa vám predstavila, new-51

Volám sa Henrieta, mám 37 rokov, bývam v menšej dedinke v okrese Čadca.

Od útleho veku som rada kreslila a maľovala, ale štúdium som absolvovala na obchodnej akadémii a pracujem v profesii účtovníčky už 18 rokov, preto som skúšala niekde moje umelecké sklony realizovať. Asi pred deviatimi rokmi som objavila na trhu knihu Netradičné torty od Julky Serekovej, ktorá ma inšpirovala natoľko, že som aj ja začala skúšať piecť a predovšetkým zdobiť torty podľa mojej fantázie a predstavivosti. Najprv to boli torty len pre blízku rodinu, neskôr som skúšala tortičkami obdarovať známych a kamarátov k ich sviatku. A tento môj netradičný koníček mi nakoniec veľmi učaroval a pri príprave sladkých umeleckých diel som tak našla príjemný relax od práce pri pc a účtovania.

S plynúcim časom a nahromadenými skúsenosťami som dostala odvahu prezentovať sa výsledkami svojej tvorivej činnosti širšej klientele známych a známych ich známych,  ako aj uverejniť obrázky tort na internetovom portály. A tak máte teraz možnosť zhliadnuť na tejto stránke galériu mojich sladkých umeleckých výtvorov.

Verím, že prehliadkou galérie nadobudnete aj vy inšpiráciu k tvorbe úžasných tortičiek a prajem príjemne strávený čas surfovaním po tejto web-stránke.

Henika

Napísal(a) henika v

Pridaj komentár

You must be logged in to post a comment.